fbpx
mgr Ewa Kotecka

mgr Ewa Kotecka

Psycholożka, Psychoterapeutka w trakcie szkolenia

Specjalizuję się w psychoterapii osób dorosłych. Pomagam pacjentom doświadczającym negatywnych emocji, będącym w kryzysie, mającym poczucie utraty kontroli nad własnym życiem. Pracuję z osobami zmagającymi się z trudnościami wynikającymi z historii życia i relacji rodzinnych, doświadczającymi lęku, obniżonego nastroju i stresu.

mgr inż. Piotr Kuciel

mgr inż. Piotr Kuciel

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Pracuję z osobami dorosłymi. W psychoterapii preferuję nurty integracyjne. Moim ulubionym stylem jest Analiza Transakcyjna, której nauczyłem się podczas 4-letniej szkoły w Centrum Analizy Transakcyjnej w Poznaniu. Moją pracę z Pacjentami zawsze poddaję Superwizji oraz Interwizji. Dobro pacjenta i efektywne leczenie jest dla mnie bezwzględnym priorytetem.

MGR ANNA MINDYKOWSKA

MGR ANNA MINDYKOWSKA

Psychoterapeutka w trakcie szkolenia

Pracuję z osobami dorosłymi w kryzysie psychicznym, doświadczającymi stresu, odczuwającymi brak sensu i celu, obniżenie nastroju, zagrożonych wypaleniem zawodowym. W pracy zawodowej korzystam z podejścia, które zakłada, że w relacjach ujawnia się rzeczywistość wewnętrzna, a jej poznanie otwiera drogę do poprawy funkcjonowania. W relacji terapeutycznej kieruję się wspieraniem rozwoju autonomii.

mgr Paulina Rybicka

mgr Paulina Rybicka

Psycholożka, Psychoterapeutka w trakcie szkolenia

W pracy psychoterapeutycznej towarzyszę osobom dorosłym na drodze do zwiększania poczucia autonomii, lepszego rozumienia zachodzących w nich procesów i pojawiających się emocji, a także odkrywania źródeł odczuwanego cierpienia. Obszary, którymi się zajmuję, obejmują między innymi: zaburzenia nastroju, zaburzenia osobowości, doświadczanie trudności w relacjach międzyludzkich i związkach, poczucie pustki, utrata sensu życia, trudności adaptacyjne.

mgr Mariola Tarnawska-Rzeszczak

mgr Mariola Tarnawska-Rzeszczak

Psycholożka, Psychoterapeutka w trakcie szkolenia, Psycholożka transportu

Prowadzę konsultacje, poradnictwo i psychoterapię indywidualną osób dorosłych. W terapii kieruję się wspieraniem autonomii. Pomagam w różnych sytuacjach życiowych takich jak trudności emocjonalne, problemy interpersonalne, konflikty w związku, stres czy trudności wychowawcze, a także lęk, niepokój, obniżony nastrój, doświadczenia cierpienia czy zaburzenia osobowości. Łącze różne podejścia terapeutyczne, aby jak najlepiej dopasować je do potrzeb klienta.

mgr Paweł Ziegenlaub

mgr Paweł Ziegenlaub

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Wspieram osoby w kryzysie, które mierzą się: lękiem, pustką, brakiem sensu i celu, obniżonym nastrojem, stresem, trudnościami w relacjach, niepowodzeniami w różnych obszarach życiowych, czy wątpliwościami wychowawczymi. Pomagam osobom, które mają problemy z samoakceptacją i poczuciem własnej wartości. Towarzyszę im w procesie rozwoju, zwiększania świadomości funkcjonowania na płaszczyźnie zachowania, myśli, emocji oraz w budowaniu satysfakcjonujących relacji.